Gezi Nora Gizlilik Beyanı
Kullanıcılarımıza ait tüm bilgilerin korunması şirketimiz için önemli ve hassas bir konudur. Bu gizlilik beyanı, Gezi Nora’yı ziyaret ettiğinizde tüm kullanıcı ve ziyaretçi bilgilerinin gizliliği hakkında beyanları içermektedir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Ad, soyad ve e-posta adresi gibi kişisel bilgileri, üyelik, e-bülten üyeliği, ürün satın alma gibi nedenlerden dolayı sitemize kayıt ettirmediğiniz sürece Gezi Nora bu bilgileri ziyaretiniz sırasında toplamaz.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Kişisel bilgiler, sadece Gezi Nora’yı kullanabilme amacı doğrultusunda ya da Gezi Nora olarak sizinle iletişime geçilmesi amacı ile kullanılır. Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından mecbur tutulan durumlar hariç, kişisel bilgiler üçüncü şahıslar ile izniniz olmadan kesinlikle paylaşılmaz.

Seçme Özgürlüğü
Gezi Nora'ya vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin kontrolü tamamen size aittir. Dilediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir, e-bülten üyeliğinizi veya site üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. info@gezinora.com adresine e-posta göndererek isteklerinizi iletebilirsiniz.

Kişisel Olmayan Bilgiler
Gezi Nora'nın internet sitesini gezerken sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için kişisel olmayan verileriniz (kullanılan internet tarayıcısı, ziyaret sayısı, sitede harcanan ortalama süre, görüntülenen sayfalar) otomatik olarak kaydedilir. Bu bilgiler başka bir işleme tabi tutulmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.