Menu
Rezervasyonlarınız
Gezi Nora Turizm ''Gezilecek Çok Yer Var''

Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)

Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Popüler En çok satanlar -0 %
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)

Açıklama

Tur Ücreti 775tl
Günübirlik Her Hafta Sonu Cumartesi Sapanca - Ormanya - Maşukiye Turu Aksaray ve Nevşehir Çıkışlı

(Nevşehirden katılım sağlayan misafirlerimizden 100tl servis ücreti alınmaktadır.)
250tl ön ödeme ile kayıt olabilir kalan ödemeyi araç içerisinde ödeyebilirsiniz.


Kalkış Noktası:
Aksaray: Park Site Avm Karşısı Müftülük Camii Otoparkı 24:00 (Gezi tarihine bağlayan gece)
Nevşehir: Otogar Kavşağı Işıklar 01:00


Belirlenen noktalardan  hareketle Sabah güzel bir kahvaltının ardından Maşukiye’ye geçiyoruz ve dileyen misafirlerimiz burada bulunan Masalköy macera parkında zipline – atv – utv –at binme- çarpışan bot’ gibi aktiviteler (EKSTRA) yapabilirken dileyen misafirlerimiz ise Maşukiye’nin  meşhur şelaleleri arasında yürüyüşler yapabilirler. Maşukiye gezimizin ardından dileyen misafirlerimizin reçel, pişmaniye yöresel ürünlerin tadına bakabileceği ve ayni zamanda alışveriş yapabileceği noktada verilen mola sonrasında  şehir gürültüsünden ve stresinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlardan biri olan Sapanca Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz . Sapanca Gölü göl kenarında  serbest zaman veriyoruz. Hava durumu müsait olursa tekne turu yapabilme imkanımız oluyor.  Dileyen misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekebilirler. Serbest zaman sonrasında doğal yaşamın korunmasını önemli kılan bir proje olarak nitelendirilen Ormanya Doğal Yasam Parkı’na ulaşıyoruz. Parkta; tükettiğimiz besinlerin sofralarımıza geliş aşamalarını, toprağın ekilişini, sütün sağılması gibi doğal yaşamı içeren adımları gözlemlenebilen, yaklaşık 4 bin dönümlük bir alana kurulu 53 farklı tür ve 467 hayvan ve bitki türünü içerisinde barındıran bu yasam yerinde rehberimiz bizlere tadını çıkarabileceğimiz kadar serbest zaman veriyor. ‘Ormanya’ ya hareket ediyoruz. Verilen serbest zamanın ardından rehberimizin belirteceği saatte otobüsümüzde buluşarak geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam saatlerinde yolumuz üzerinde Highway Outlet Avm serbest zaman sonrası programı sonlandırıyor ve gece siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarında bırakarak bir başka  etkinliğimizde buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.
✔ÜCRETE DAHİL OLANLAR;

•Ulaşım

•Zorunlu Seyahat ve Koltuk Sigortası

•Acente Refakati

•Araç İçi İkram

•Serpme Kahvaltı


❌ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR;

•Müze ve Ören Yerlerin Girişi

•Sapanca Tekne Turu

•Öğle Yemeği

•Kişisel Harcamalar (zipline – atv – utv –at binme- çarpışan bot)


● Hava sıcaklıklarını düşünerek giyinmeyi unutmayınız.


Ekstra harcamalarınızın bir kısmı (kahvaltı öğle yemeği) ücreti araç içerisinde rehberimiz tarafından toplam tutarı peşinat olarak hesaplanır ve toplanır, ekstralar zorunlu değildir!  peşinat ödemeniz zorunludur! almadığınız hizmet bedeli tur sonunda iade edilecektir.Bu turun düzenlenmesi için minimum katılımcı sayısı 15 kişi olarak belirlenmektedir.

Tur araçlarımız kişi sayısına göre 16+1, 29+1 ve 46+1 şeklinde değişmektedir.


● Acentemiz 3 gün kala turu iptal etme hakkını saklı tutar. 
● 72 saate kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. (Kart ile ödemelerde kart komisyonu düşülerek iade yapılacaktır.)


Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Maşukiye Turu (250₺ Ön Ödemeli)
250,00TL
250,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL
  • Kodu: MASUKIYE

Mevcut Seçenekler:

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası