Menu
Rezervasyonlarınız
Gezi Nora Turizm ''Gezilecek Çok Yer Var''

K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket

K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
Popüler -22 %
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket

Açıklama

Doğu Karadeniz ve Batum Turu İdeal Paket

Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir Çıkışlı 
3 Gece Otel Konaklamalı Yol İle Birlikte 5 Gece 6 Gün ( 1 Gecesi BATUM Konaklamalı.)


Başlıca Gezilecek Yerler;
Gürcistan - Batum - Artvin Borçka Karagöl - Ayder Yaylası - Tarihi Köprüler - Zilkale - Ağaran Şelalesi veya Çay Bahçesi - Trabzon Uzungöl - Karaster Yaylası -  Sümela Manastırı -  Ayasofya Camii - Ordu Boztepe Teleferik

Elden Ödemeler için 1000₺ ön ödeme ile kalan ödemeyi gezi gününe 1 hafta kalaya kadar elden taksit ile ödeyebilirsiniz. (ön ödemeli kayıt için 0850 304 66 95 whatsapp hattından veya Nora City Avm'deki ofisimize gelerek kayıt yapmanız gerekmektedir.)
(Batum geçişi için Yeni Çipli Kimli Kartı Çoçuklar için Resimli olmalıdır. 18 yaş altı çocuklar için anne ve babasından muvafakatname almaları zorunludur.)


Tur Programı:

1. Gün:  Salı Günü Gece Yolculuğu
15.30 Aksaray
16.30 Nevşehir 
17.30 Kırşehir 
Belirtilen biniş noktalarından hareketle gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün: Cankurtaran- Borçka Karagöl - Ali ile Nino - Poseidon Heykeli- Avrupa Meydanı- Orta Cami (Mençuna Şelalesi)

Sabah saatlerinde ilk durağımız Arhavi oluyor. Arhavi’de aldığımız kahvaltımızın ardından Borçka’ya doğru hareket ediyoruz. Borçka’ya ulaştığımızda bizi bekleyen transfer araçlarına biniyoruz. Yeşilin her tonunu göreceğimiz kısa bir yolculuk sonrasında Karadeniz’in bakir kalmış güzelliklerinden bir tanesi olan Karagöl’e ulaşıyoruz. ( Ekstra) Karagöl’de vereceğimiz serbest zamanda göl etrafında yürüyüş yapabilir, kartpostal niteliğinde fotoğraflar çekebilir, manzara eşliğinde çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Bu doğa harikasını gördükten sonra Batum turumuzu gerçekleştirmek üzere Sarp sınır kapısına hareket ediyoruz. (Batuma geçmek istemeyen misafirlerimize için en az 15 kişi olma şartı ile Arhavi Mençuna Şelale Turu düzenlenecektir.) Sarp sınır kapısında gerekli işlemleri tamamladıktan sonra Batum şehir merkezine devam ediyoruz. Gürcü ve Türk yemeklerini tatmak üzere alacağımız öğle yemeğinin ardından şehir turumuz başlıyor.. Gezimiz sırasında Orta Camiini, Posedion Anıtını, Avrupa Meydanını ( Medea ), Batum Limanını, Piazza Meydanını, Ali ve Nino heykelini göreceğiz. Hava ve denizin müsait olamsı durumunda Batum şehrinide karadenizden panoramik izleyebileceğimiz eğlenceli bir tekne turumuz olacaktır. Sonrasında vereceğimiz serbest zamanın ardından Batum’dan ayrılıp akşam konaklayacağımız otele doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde olacaktır.
Kahvaltı Arhavi’de belirlenen bir restoranda ekstra 
Öğle yemeği Batum’da belirlenen bir restoranda ekstra
Konaklama ve akşam yemeği 3 veya 4 yıldız standartlarında şehir oteli 

3. Gün: Ayder - Çamlıhemşin - Zilkale - Şenyuva - Fırtına deresi - Çeçeva 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından dünyaca ünlü turizm merkezlerinden biri olan Ayder yaylasına hareket ediyoruz. Halk arasında Gelintülü Şelalesi olarak bilinen noktaya ulaşıyoruz. Burada fotoğraflarımızı aldıktan sonra sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası aracımızda buluşup Çamlihemşin’de bizi bekleyen transfer araçlarına binmek üzere yol alıyoruz. (Ekstra) Vadinin diğer tarafından devam ederken ilk durak noktamız meşhur “Sevdaluk” dizisinin çekildiği Şenyuva köyü oluyor. Küçük ama şirin bu köyümüzü gördükten sonra vadiye tamamen hakim , stratejik olarak oldukça önemli noktalardan Zilkale’yi ziyaret ediyoruz. Bölgedeki alternatif gezimiz bittikten sonra öğle yemeğimizi almak üzere Fırtına Deresi kenarında konumlandırılmış restoranımıza geliyoruz. Yemekten sonra dileyen misafirlerimiz rafting, zipline gibi gözde aktivitelere katılabilirler. ( Ekstra). Bir sonraki durağımız Çayeli oluyor . Çayeli’de bizi bekleyen transfer araçlarımızla meşhur çay bahçesi Çeçeva’ya çıkıyoruz. ( Ekstra) Ardından kenevir ve pamuk ürünlerinden yapılan yöresel ürünlerin dokumaları hakkında bilgi almak üzere Rize Bezi Atölyesi’ne uğruyoruz. Verdiğimiz bu molanın ardından konaklamak üzere otelimize geçiyoruz. 

Kahvaltı : Otelimizde alınacaktır
Öğle yemeği : Fırtına Vadisi’nde belirlenen bir restoranda ekstra 
Konaklama ve akşam yemeği 3 veya 4 yıldız standartlarında şehir oteli 

4. Gün: Uzungöl- Karaster- Sürmene Bıçak - Çay fabrikası 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından Uzungöl’e doğru hareket ediyoruz. Uzungöl’e vardığımızda bizi bekleyen transfer araçlarımıza binip 2250 m yükseklikteki Karaster Yaylası’na ulaşıyoruz. ( Ekstra)Yer yer kendinizi bulutların üstünde hissedebilirsiniz. Yaylada vereceğimiz serbest zamanda Uzungöl manzarası eşliğinde doğal ballı süt ,çay, kahve içebilir doğayla iç içe yürüyüş yapabilirsiniz. Bol miktarda oksijeni içimize çektikten sonra Uzungöl’ e dönüyoruz. Burada verdiğimiz serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi almak üzere Sürmene’ye geliyoruz. Meşhur pidesinin tadına baktıktan sonra severek tükettiğimiz çayın hasat edilip soframıza nasıl geldiğini öğrenmek için çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Sürmene deyince aklımıza gelen el yapımı bıçaklarımızı tanıyıp yöresel ürünlerimiz için alışverişlerimizi yaptıktan sonra akşam konaklayacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. 

Kahvaltı : Otelimizde alınacaktır. 
Öğle yemeği : Sürmene’de belirlenen bir restoranda ekstra 
Konaklama ve akşam yemeği 3 veya 4 yıldız standartlarında şehir oteli 

5. Gün: Sümela Manastırı - Trabzon Ayasofya Camii - Akçaabat - Ordu Boztepe Teleferik

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından Altındere Milli Parkına gidiyoruz . Transfer araçlarımızla Karadağ’ın eteklerine kurulmuş olan Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz. Ana kaya kilisesi, şapelleri, ayazması , kütüphanesi , freskleri öğrendikten sonra verdiğimiz serbest zamanda tarihi atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Manastır gezimizin ardından Trabzon’a doğru devam ediyoruz . Kommenos ailesi zamanında 1238- 1265 yılları arasında yaptırılmış olan Ayasofya’yı ziyaret ediyoruz. Ayasofya ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi almak üzere Akçaabat’ a gidiyoruz.  Meşhur köftemizin tadına baktıktan sonra Ordu’ya geliyoruz ve teleferikle Ordu’nun sembolü haline gelmiş Boztepe’ ye ulaşıyoruz . Manzara eşiliğinde çayınızı kahvenizi yudumlarken nefis manzaralı fotoğraflar çekebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımızın ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor. Bir başka turda görüşmek üzere güzel anılar biriktiğimiz turumuzu sonlandırıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Kahvaltı: Otelimizde alınacaktır. 
Öğle yemeği : Akçaabat’ta belirlenen bir restoranda ekstra 
Akşam yemeği : Yol üzerinde ekstra alınacaktır. 
Konaklama : Dönüş günüdür konaklama yoktur.

6. Gün:  Pazar Sabahına
        ◦ 06.00 Kırşehir
07.00 Nevşehir 
08.00 Aksaray Son :)Fiyata Dahil Olanlar;
3 Gece Otel Konaklaması
Ulaşım A Sınıfı Türsab Üyesi Seyahat Acentası 
Oteldeki Sabah Kahvaltıları ve (Menü) Oteldeki Akşam yemekleri
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat ve Koltuk Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Gezinora.com turizm Araç İçi ikramları 
Milli Park Giriş Ücretleri


X -FİYATA Dahil Olmayanlar;
Transfer Araç İle Yayala Turları
Müze ve Ören Yeri Girişleri, Özel Harcamalar ve Etkinlikler 
Öğle Yemekleri 
İlk Günkü Sabah Kahvaltısı 
Son Gün ve Tesislerde Alınan Yemekler
Tüm Ekstra ve Keyfi HarcamalarınızNOT; Ekstra ücretlerin bir kısmının maliyeti hesaplanıp gezi günü veya öncesinde peşinat olarak  hesaba veya kart ile) alınır. Almadığınız hizmetin bedeli tur sonunda iade edilir! 


Tur Başlangıç be Bitiş Noktaları;

Aksaray: Müftülük - Cemalettin Aksaray-i Camii Otoparkı (Park Site AVM Karşısı) Tur Çıkış Tarihinde 15.30

Nevşehir: Kapadokya Forum AVM ilerisi Petrol Ofisi Önünden Saat 16.30

Kırşehir: Otogar Önü 17.30 (15 Katılımcı olması durumunda aracımız girecektir. yeterli sayıya erişilmediğinde Nevşehir otogarı için gidiş dönüş bileti temin edilecektir.)

Tur Tarihine 1 gün kala WhatsApp Bilgilendirme Grubu oluşturulacaktır. Grubumuzda güncel bilgiler paylaşılacaktır.


 İptal ve İade Politikası, Seyahat Sigortanızdaki poliçe şartları dikkate alınacaktır.- Tek kişilik katılımlarda ve tek kişilik odada kalmak istediğinizde fiyat farkı çıkacaktır! Sizin gibi tek gelen bir başka misafirimiz ile konaklamak istediğinizde ekstra konaklama ücreti çıkmayacaktır.

 Bu Turumuz için 46+1 veya 54+1  2+2 Soğuk ve Sıcak servis imkanının bulunduğu  konforlu araçlarımız ile seyahatimiz gerçekleşecektir. 

- Tur rehberi olası durumlara karşı programı güncelleme hakkına sahiptir.

İndirim ve Promosyon Kampanyalarımız Erken Rezervasyon Yapanlara Özel Tur Tarihinden 2 ay öncesi kayıt olanlar için geçerli olacaktır!

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
K. BAYRAM ÖZEL Doğu Karadeniz Turu İdeal Paket
Gün
Saat
Dakika
Saniye
4.750,00TL
6.100,00TL
Vergiler Hariç: 4.750,00TL
  • Kodu: KRDNZ3IDEALBAYRAM

Mevcut Seçenekler:

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası