Menu
Rezervasyonlarınız
Gezi Nora Turizm ''Gezilecek Çok Yer Var''

GÜRCİSTAN - BATUM TURU (Günübirlik)

GÜRCİSTAN - BATUM TURU (Günübirlik)
Popüler

Açıklama

Gürcistan-Batum Turu (Günübirlik) Aksaray ve Nevşehir Çıkışlı
-Yurt Dışı Telefon Almak ve Kayıt Yaptırmak İsteyenlere Özel! -Batum Şehir Gezisi
-Gürcistan Batum için yeni tip çipli kimlik kartı olması yeterlidir. -18 yaş altı katılımcılar anne ve babalarından muvafakat name noterden almaları yeterlidir. (ıslak imzalı belge olması iyi olur) -Telefon almak isteyenler için alışveriş zamanımız olacaktır. telefon fiyatlarına aşağıdaki örnek siteden linkinden bakabilirsiniz: https://zoommer.ge/ ve https://icity.ge/ -Pasaportu olanlar pasaportu ile de giriş çıkış yapabilirler işlemleri daha hızlı olacaktır.

26 Mayıs Saat 16:00 da Aksaraydan, 17:00 da Nevşehirden belirtilen noktalardan hareket edilecektir. 27 Mayıs Batumdayız 28 Mayıs öğlen vakti dönüş.
Fiyata dahil olanlar;
•Ulaşım
•Sigorta
•Araç İçi İkram
•Acente Refakati

Fiyata dahil olmayanlar;
-Gümrük Harç Pulu
-Transfer Araç
-Sabah, Öğlen Akşam yemekleri
-Keyfi harcamalar!Gürcistan Batumdan aldığınız elektronik ürünlerde acente görevlilerimiz sadece önerilerde bulunur sizden bunun için ücret talep etmez ve almaz. Aldığınız ürünlerin sorumluluğu tamamen kişinin kendisi ile almış olduğu mağazaya aittir. Gümrük vergi iadesi işlemlerinde görevli arkadaşların yönlendirmelerini takip ediniz. Grupta sorumlu kişiye bilgi vermeden gruptan ayrılma ve gecikmelerde acentemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Gruptan habersiz ayrılan misafir transfer aracı kaçırması durumunda ulaşımı kendi imkanlarıyla sağlayacaktır.
Araçlarımız katımcı sayısına göre: 18+1, 27+1, 46+1 şeklindedir. Ulaşım, Sigortalar, Acente Refakati Fiyata Dahildir.
Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
GÜRCİSTAN - BATUM TURU (Günübirlik)
950,00TL
Vergiler Hariç: 950,00TL
  • Kodu: BATUM

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: gürcistan , batum , telefon turu
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası